O blogu

Mecooks to blog kulinarny, który powstał z mojej pasji do gotowania i pieczenia. Odkąd pamiętam zawsze świetnie czułam się w kuchni. Pierwsze ciasto upiekłam w wieku jakiś sześciu lat, w starym piecu na drewno, który ani nie pokazywał temperatury ani nie miał szyby 🙂

Myślę, iż pasją do kuchni zaraziła mnie moja babcia i ciocia, gdyż babcia była a ciocia nadal jest jedną z lepszych kucharek jakie znam. 

Na tym blogu kulinarnym, który jest moim największym hobby, znajdziesz przepisy na dania kuchni polskiej jak i potrawy z różnych zakątków świata. 
Przez kilka lat mieszkałam w Anglii, obecnie od kilku już lat mieszkam na Węgrzech. Uwielbiam również podróżować. Całość sprawia, iż moje dania dość mocno przepełnione są wpływami kuchni angielskiej, węgierskiej jak i kuchni innych krajów. 

Każde danie na blogu opatrzone jest robionymi przeze mnie zdjęciami. W kwestii zdjęć nadal jestem amatorem, który cały czas się uczy.

Jeśli zatem szukasz przepisów na sałatki fit czy sałatki tradycyjne, zupy, ciasta, dania bez glutenu czy laktozy, potrawy na co dzień jak i od święta to dobrze trafiłeś. Blog na bieżąco zapełnia się nowymi przepisami i ciągle się rozwija. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. 

Pozdrawiam 

Aga